Předvolební kampaň

Rozpis kontaktní kampaně v obcích pro 1. kolo senátních voleb

   

-         neděle  12. září

 

                -   pouť na sv. Hostýn

 -  Den pro rodinu, MO KDU-ČSL Nový Jičín /Na Skalkách/

 

  pátek   17. září Novojičínsko

                                

                 16.00 – Krajská konference KDU-ČSL Ostrava-Poruba

 

 

                                   

-          neděle   19. září  -

17.00 - 17.45 Tichá / veřejná schůze /

 

 

-          pondělí 20. září  - prof. Sokol v Kopřivnici / doprovod, 13.00 přednáška na SPŠS a VOŠ,  18.00 přednáška v katolickém domě /

 

 

-          středa   22. září  - Bílovecko, Klimkovicko

 

09.00 - Bílov

09.15 - Stará Ves

09.45 - Slatina

10.00 - Výškovice

10.20 - Karlovice

10.30 - Tísek

11.00 - 12.00 Bílovec náměstí

 

13.15 - Velké Albrechtice

13.45 - Bravantice

14.00 - Josefovice

14.10 - Janovice

14.20 - Mexiko

14.30 - Vřesina

14.45 - Václavovice

15.00 - 16.00 Klimkovice náměstí

 

17.00 – 18.30 Příbor / veřejná schůze /

 

-          čtvrtek  23. září    -  Fulnecko, Studenecko

 

 

09.00 - Jestřabí

09.30 - Jerlochovice

09.45 - Vlkovice

10.00 - Dolejší Kunčice

10.15 - Vrchy

10.30 - Lukavec

10.45 - Dolní Nový Dvůr

11.00 - Požaha

11.15 - Bravinné

11.30 - Děrné

11.45 - Pohořílky

12.00 - Jílovec

 

13.15 - 14.15 Fulnek náměstí

14.30 - Stachovice

14.45 - Hladké Životice

15.00 - Kujavy

15.15 - Pustějov

15.30 - 16.00 Studénka náměstí

 

16.30 – 17.30  Životice u NJ

 

 

              -     pátek    24. září

             

                 17.00 – 18.00 Ženklava

                 18.00 – 19.00 Veřovice

 

 

-          sobota   25. září 

 

07.00 – 08.00 Spálov

14.00 – 15.00 Tichá, dětské pohádkové odpoledne

18.00 – 19.00 Klimkovice

 

-          neděle   26. září

 

07.30 – 08.30 – Studénka

09.00 – 10.00  - Fulnek

18.30 -  19.30  - Nový Jičín / Španělská kaple /

 

 

-          pondělí 27. září  -  Kopřivnicko, Frenštátsko

 

08.30 - Mniší

08.45 - Vlčovice

09.00 - Lichnov

09.30 - Bordovice

10.00 - Veřovice

10.30 - Ženklava

11.00 - Rybí

11.30 - 12.00 Štramberk náměstí

 

13.30 - Tichá

14.00 - Bystré

14.15 - Trojanovice

14.45 - Horečky

15.15 - 16.15 Frenštát náměstí

 

 

-         úterý 28. září

 

               8.30 – 9.30  Lubina, pouť u sv. Václava

 

 

 

-         středa   29. září  - Novojičínsko

 

11.00 – Závisíce

11.30 – Libhošť

12.15 – Šenov u NJ

12.45 – Bernartice

13.15 – Loučka

13.45 – 14.45  Nový Jičín - náměstí

 

16.00 - Kojetín

16.30 - Straník

17.00 – Hostašovice

 

18.00 – 19.00 - Bílovec

 

-     čtvrtek 30. září

 

17.30 – 18.30 Bernartice

 

 

-          pátek      1. října 

 

15.00 – 16.00 Kopřivnice, u katolického domu

 

18.00 – 19.00 - Butovice

 

-          sobota     2. října 

 

07.30 – 08.30  Frenštát pod Radhoštěm

18.00 – 19.00  Kopřivnice

 

 

 

 

 

-          neděle     3. října 

 

06.46 – 07.45 Kopřivnice

08.45 – 09.45 Štramberk

10.00 – 11.00 Nový Jičín

 

-          pondělí    4. října -  Bílovecko, Klimkovicko

 

09.00 - Petřvald

09.30 - Petřvaldík

09.45 - Jistebník

10.15 - Josefovice

10.30 - Janovice

10.45 - Olbramice

11.11 - Zbyslavice

11.30 - Bítov

12.00 - 13.00 Bílovec náměstí

 

14.15 - Lubojaty

14.30 - Lhotka

14.45 - Mexiko

15.00 - Vřesina

15.30 - 16.15 Klimkovice náměstí

 

-     úterý      5. října

 

17,00 – 18.00 Hladké Životice

 

 

-          středa      6. října  -  Novojičínsko, Příborsko

 

09.00 - Životice u NJ

09.15 - Žilina u NJ

09.30 - Loučka

10.00 - Bernartice

10.15 - Šenov u NJ

10.30 - Kunín

10.45 - Hukovice

11.00 - Bartošovice

11.15 - Sedlnice

11.30 - Prchalov

11.45 - Skotnice

12.00 - 13.00 Příbor náměstí

 

14.15 - Kateřinice

14.30 - Trnávka

14.45 - Petřvald

15.00 - Petřvaldík

15.15 - Albrechtičky

15.30 - Nová Horka

15.45 - Mošnov

16.00 – Skorotín

 

17.00 – 18.00 Albrechtičky

19.00 – 20.00 Děrné

 

-     čtvrtek    7.  října

 

18.00 – 19. 00 Lukavec

 

 

 

-     pátek     8.  října

 

18.00 – 19.00 - Bílov

 

 

 

-          sobota     9. října 

 

18.00 – 19.00 Mořkov

 

 

-          neděle    10. října

 

08.00 – 09.00 Pustějov

10.00 – 11.00 Příbor

 

 

 

-          pondělí  11. října  - Novojičínsko, Příborsko

 

09.00 - Ženklava

09.15 - Mořkov

09.45 - Hodslavice

10.00 - Bludovice

10.30 - Libhošť

10.45 - Prchalov

11.00 - Hájov

11.15 - Větřkovice

11.30 - Mniší

11.45 - Vlčovice

12.00 - Lubina

12.15 - 13.00 Příbor náměstí

 

14.15 - Skotnice

14.30 - Nová Horka

14.45 - Pustějov

15.00 - Hladké Životice

15.30 - Hukovice

15.45 - Bartošovice

16.00 - Sedlnice

16.15 - Závišice

 

 

-          středa     13. říjnaFrenštátsko

 

12.15 - Lichnov

12.30 - Bordovice

13.00 - Horečky

13.30 - Trojanovice

13.45 - Bystré

14.15 - Tichá

15.00 – Frenštát

 

 

     Rozpis kampaně v obcích pro 2. kolo senátních voleb

 

                 -    neděle     17. října 

 

                06.45 – 07.45  Kopřivnice

                10.00  - 11.00  Nový Jičín  

 

             -    pondělí   18. října  -  Klimkovicko, Bílovecko, Fulnecko, Studenecko

 

             -  středa     20. října  -  Novojičínsko, Kopřivnicko, Příborsko, Frenštátsko

 

             -    čtvrtek    21. října  -