Ing. Jaroslav Šula, 65 let místostarosta města Kopřivnice

Ing. Jaroslav Šula, 65 let místostarosta města Kopřivnice

18.10.2013 8:19:31

„Umím pracovat pro druhé a vyžaduji, aby pomoc byla dotažena až k potřebným lidem.

  K tomu vedu i své podřízené.“


 

 V politice České republiky má KDU-ČSL své nezbytné místo, protože staví svou strategii na ověřených pevných základech kultivovaného veřejného života a současně lidech, kteří filosofii služby druhým uvádějí denně do praktického života.

Potom otázky ekonomiky, ekologie, sociální práce a vztahů mezi lidmi jsou vnímány jako nejvýše důležité při rozhodování v praxi, ať už v oblasti města, regionu nebo celé naší země.

Jako člověk, křesťan a politik pracuji prostřednictvím KDU-ČSL ve veřejném životě od roku 1984 a nikdy bych tuto značku neměnil.

Před revolucí jsem 17 let pracoval jako absolvent VUT Brno v podniku Tatra Kopřivnice, jako konstruktér a projektant. Znám komunální politiku z funkce místostarosty města po dvě funkční období, v roce 1998 jsem byl zvolen na 6 let senátorem Parlamentu ČR za volební obvod Nový Jičín, 7 let jsem byl ředitelem domova pro seniory Hortenzie ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Své technické znalosti a zkušenosti z veřejné práce – jak řešit problémy a pomáhat lidem, kteří pomoc skutečně potřebují, jsem připraven i nadále uplatňovat.

Poučen citátem Franze Kafky „Kdo umí vnímat krásu kolem sebe, nestárne“ a stálým pozitivním přístupem k denním problémům, jsem voličům opět k dispozici.

 

 
Sdílet článek:Přidat k Yahoo Bookmarks Přidat k Facebook Přidat k Delicious Přidat k Twitter Přidat k StumbleUpon Přidat k MySpace Přidat k Google Bookmarks

Nejčtenější články